Gergő...
- Szerintem ma logopédusnál voltam. Igen, logopédusnál voltam. Elmondjam, miért?
- Miért?
- Nem tudom.
2018. május 14., hétfő
2018. május 8.
Gergő, alvás (lenne), suttogva:
"Anya! Igaz, hogy a gyufa egy emberi találmány?!"
Drágám... Vajon miket gondolhat? 😮😍
"Anya! Igaz, hogy a gyufa egy emberi találmány?!"
Drágám... Vajon miket gondolhat? 😮😍
2018. május 3.,
Gergő és apa:
- Hány óra van?
- Ott az óra, nézd meg.
- De, úgy értem, hány óra van?
- Úgy értem, ott az óra, nézd meg.
- De, úgy értem, hány óra van? Egyes számmal.
- ???
- 20:18 egyes számmal.
.... Az a 8:18 😂😂😂
Kiderült, hogy a játék karóráját akarta beállítani 😁
- Hány óra van?
- Ott az óra, nézd meg.
- De, úgy értem, hány óra van?
- Úgy értem, ott az óra, nézd meg.
- De, úgy értem, hány óra van? Egyes számmal.
- ???
- 20:18 egyes számmal.
.... Az a 8:18 😂😂😂
Kiderült, hogy a játék karóráját akarta beállítani 😁
2018. március 28.
Balázs mesélte, hogy jöttek haza Gergővel az oviból, Gergő megállt az ajtóban, és elgondolkodva méregette a tegnap a szekrényen hagyott müzlis papírt, és megszólalt, hogy "ez gyanús..."
Balázs megkérdezte, hogy micsoda? Erre Gergő (nem szószerint, én sajnos nem hallottam): a nyuszi ma pont ilyen müzlit hozott, mint amilyet az oviban kaptunk.... 😕
És ha már lebukás... Mondom Emmának, nem azért adtunk ki ennyi pénzt erre a vekkerre, hogy ne használd! Erre ő: de ezt a Jézuska hozta... Pfh.. Akkor ő. Na.
Balázs megkérdezte, hogy micsoda? Erre Gergő (nem szószerint, én sajnos nem hallottam): a nyuszi ma pont ilyen müzlit hozott, mint amilyet az oviban kaptunk.... 😕
És ha már lebukás... Mondom Emmának, nem azért adtunk ki ennyi pénzt erre a vekkerre, hogy ne használd! Erre ő: de ezt a Jézuska hozta... Pfh.. Akkor ő. Na.
2017. november 1.
Harmadikos szöveges versenyfeladat, Balázs magyaráz Emmának:
- Gondolkozz, itt visszafelé kell számolni.
Gergő szeme felcsillan:
- Hánytól?!
- Gondolkozz, itt visszafelé kell számolni.
Gergő szeme felcsillan:
- Hánytól?!
2017. június 15.
Gergő...
- Nézd, anya, pillangó! De szééép!
- Igen, tényleg az.
- Milyen jó lenne, ha én is pillangó lennék!
- Aha, igen.
- Miért?
- Nézd, anya, pillangó! De szééép!
- Igen, tényleg az.
- Milyen jó lenne, ha én is pillangó lennék!
- Aha, igen.
- Miért?
2017. június 2.
A kis Botit Isten éltesse egy éves születésnapja alkalmából!
Emma: Ugye, anya, hogy Boti ma 366 napos?
Én: 365.
Emma: De szökőév volt! 😏
A
A
Emma: Ugye, anya, hogy Boti ma 366 napos?
Én: 365.
Emma: De szökőév volt! 😏
A
A
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)